چگونه ویزیت بگیرم؟
1- انتخاب پزشک
2- نوبت دهی
3- پرداخت ویزیت
4- ارتباط با پزشک
برای استفاده از این بخش بایستی عضو سایت شوید یا اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود /ثبت نام
×
شما اینجا هستید:

قوانین سایت دکتر ژینا

مقررات مربوط به سایت و اپلیکیشن دکتر ژینا :

1- کاربران می بایست در اطلاعاتی که در اختیار اپلیکیشن و مشاور و پزشک در دکتر ژینا قرار می دهند نهایت صداقت را داشته باشند. دکتر ژینا  از اطلاعات کاربران به صورت کاملاً محرمانه نزد خود نگهداری می کند و هرگز بدون اجازه خود کاربر از آن استفاده نمی کند با این حال اطلاعات محرمانه بیمار اعم از نام، تصاویر و اطلاعات تماس به مشاوران و پزشکانی که در ارائه مشاوره به وی دخیل هستند و یا مراجع و افراد دارنده حکم قضائی نمایش داده می شود.

2- کاربران باید توجه داشته باشند هرگونه توصیه و مشاوره ارایه شده توسط مشاوران و پزشکان فقط مختص شخصی است که در خواست مشاوره داشته و با توجه به تفاوت شرایط هر شخص نسبت به شخص دیگر، کاربران باید از عمل به مشاوره و توصیه ارایه شده به شخص دیگر خودداری نمایند.

3- کاربران باید توجه داشته باشند سامانه دکتر ژینا برای استفاده و ارایه خدمات در صورت رخداد موارد اورژانس پزشکی، اورژانس اجتماعی و هر مورد اورژانسی دیگر یا مواردی که در آن حضور فیزیکی متخصص، معاینه بالینی یا اندازه گیری علایم حیاتی نیاز باشد ایجاد نشده و در این موارد خدماتی ارایه نمی کند. لازم به ذکر است کاربران در چنین مواردی باید با اورژانس شهر خود یا هر مرجع در نظر گرفته شده برای رسیدگی به آن مورد اورژانسی تماس حاصل نمایند.

4- هرگونه اطلاعات قابل مشاهده در دکتر ژینا اعم از مطلب یا پرسش و پاسخ بین پزشک و بیمار، صرفاً کاربرد اطلاع رسانی دارد و نباید به هیچ وجه جایگزین مراجعه حضوری نزد مشاور و یا برای خود درمانی مورد استفاده قرار گیرد.

5- کاربران هنگام طرح سوال می تواند وضعیت نمایش عمومی یا غیر عمومی سوال و تصاویر ضمیمه شده به آن را در دکتر ژینا تعیین نماید. کاربران باید در انتخاب این گزینه دقت لازم را داشته باشد در غیر این صورت مسئولیت اشتباه در تعیین وضعیت و تبعات احتمالی آن بر عهده خود کاربر است.

6- استفاده از تصاویر مربوط به پزشکان به عنوان تصویر کاربر ممنوع می باشد و موجب لغو عضویت کاربر می گردد.

7- تمام شئونات اخلاقی و پوششی مشاوره حضوری در ویزیت ویدئویی دکتر ژینا نیز باید رعایت شود.

8- نظرات کاربران باید مبتنی بر واقعیت و صرفاً بیانگر تجربه شخصی کاربران باشد و در صورتی که دکتر ژینا تشخیص دهد نقدی غیر واقعی و یا مبالغه آمیز باشد شرکت  می تواند نسبت به حذف نظر شما اقدام کند.

9- هر کاربر مجاز به داشتن یک نام حساب کاربری می باشد.

10- سوابق مشاوره شما با مشاور و یا پزشک در سرور های دکتر ژینا به منظور ارائه خدمات بهتر ذخیره می گردد. این سوابق محرمانه تلقی شده وهیچ فردی بدون داشتن مجوز و یا ارائه نامه رسمی از دادگاه اجازه بازبینی مجدد آن را نخواهد داشت.

11-صحت صدق اظهارات بیمار با وی بوده و استفاده از خدمات پزشکی این مرکز به معنی تحصیل برائت از تقصیر و برائت از ضمان پزشک معالج توسط بیمار می باشد.

قوانین مقررات پزشکان و مشاوران :

1- پزشکان و مشاوران می بایست تمامی مدارک و مستندات خود را به صورت فیزیکی در اسرع وقت به شرکت پزشکان سلامت گستر ژینا ارسال کنند، بدیهی است صحت اطلاعات و مدارک از مراکز ذی صلاح بررسی خواهد شد و پس از تایید می توانند به مشاوره دادن به بیماران خود ادامه دهند.

2- تمام شئونات اخلاقی و پوششی مشاوره حضوری در ویزیت ویدئویی دکتر ژینا نیز باید رعایت شود.

3- رعایت پوشش مناسب، طبق قوانین کشور جهت انجام ویزیت ویدئویی برای همه پزشکان و مشاوران الزامی است.

4- مشاوران و پزشکان حداقل 10 دقیقه قبل از انجام ویزیت می بایست آنلاین باشند.

5- هرگونه فعالیت تبلیغاتی مرتبط و غیر مرتبط و یا نا متعارف در دکتر ژینا ممنوع است.

6- ارتباط گیری و هدایت کاربر برای پرداخت یا انصراف از مشاوره مورد بررسی و نسبت به تذکر و در صورت تکرار مسدود سازی پزشک یا مشاور متخلف خواهد شد.

7-درخواست تسویه حساب تنها به شماره حساب شخص صاحب حساب با تایید هویت هر 24 ساعت یک بار انجام خواهد شد.

8-کلیه مشاوره ها و گفتگوهای شما با بیماران بصورت خودکار بر روی سرور های دکتر ژینا ذخیره و تنها توسط دکتر ژینا یا با حکم مراجع قضایی قابل بازبینی مجدد می باشد.

9- پزشک به هیچ وجه قادر به ارائه و تجویز دارو به بیمار نیست مگر توصیه ها ، راهکارها بدون تجویز هرگونه نسخه و در صورت بروز هر گونه احتمال از وخیم بودن حال بیمار (حالت اورژانسی) یا عدم تشخیصی درمان، بیمار را برای مراجعه و معاینه حضوری تشویق نمایند.

10- کلیه مسئولیت های ناشی از توصیه ها و مشاوره پزشک به عهده شخص اوست و دکتر ژینا هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

11- کلیه کسورات قانونی اعم از بیمه، مالیات و سایر به عهده پزشک می باشد و دکتر ژینا هیچ گونه مسئولیتی از این بابت نخواهد داشت.

12-مشاوران برای دریافت هزینه مشاوره در صورت عدم حضور کاربر موظف به حضور یک سوم زمان مشاوره هستند و پس از ان امکان پایان مشاوره و درج عدم حضور کاربر را دارند .

13-درصورت عدم مراجعه بیمار پس از 2 دقیقه مشاوران و پزشکان میتوانند لغو مشاوره زده و هزینه را به کاربر استرداد دهند ، این عمل انسان دوستانه در جهت اشنایی هر چه بیشتر کاربران و رضایتمندی ان ها انجام شده و برای پزشک و مشاور امتیاز های مثبت در نظر گرفته خواهد شد .

 

 

 

قوانین و مقررات تعیین وقت قبلی

1- در صورت انتخاب روز و ساعت اشتباه، مسئولیت بر عهده خود کاربر است.

2- امکان کنسل کردن وقت قبلی، پیش از 24 ساعت تا زمان شروع ویزیت، رایگان می باشد. از 23:59 ساعت مانده به ویزیت تا 1 ساعت قبل از ویزیت 50% هزینه ویزیت و پس از آن امکان پذیر نیست.

3- پزشک و مشاور می تواند به صلاح دید خود ویزیت با تعیین وقت قبلی را در هر زمان لغو کند ولی این عمل باعث امتیاز منفی در محاسبات سامانه برای آن پزشک یا مشاور خواهد شد.

4- درصورتی که پزشک یا مشاور هر زمان چه قبل از زمان شروع مشاوره چه پس از آن اقدام به لغو مشاوره کند کل هزینه به کاربر بازگردانده خواهد شد.

5- پزشک و مشاوران می بایست حتما 1 دقیقه قبل از شروع مشاوره حاضر باشند و در صورت عدم حضور آنها سیستم مشاوره را پس از 1 دقیقه لغو و هزینه را به کاربر عودت می دهد. این عمل نیز باعث امتیاز منفی در محاسبات سامانه برای آن پزشک یا مشاور خواهد شد.

6- کاربران محترم مقیم خارج از کشور، به این نکته توجه فرمایند که ملاک رزرو نوبت، ساعت به وقت ایران می باشد.

 

 

قوانین مقررات پرداخت و دریافت وجه

1-کاربران سیستم اعم از بیمار و پزشک پس از ثبت نام صاحب یک کیف پول شده که کلیه تراکنش های خود را با آن انجام خواهند داد.

2-در صورت واریز اشتباه وجه می توان درخواست بازپرداخت وجه را در قسمت تسویه حساب داد.

3-کلیه تسویه حساب ها 24 تا 48 ساعت بعد در حساب صاحب اکانت واریز خواهند شد.

تبصره : روز های تعطیل به این ساعات اضافه خواهد شد .

4- پزشکان و مشاوران پس از پایان مشاوره هزینه مشاوره خود را پس از کسر هزینه سیستم در کیف پول خود دریافت خواهند کرد.

5- کلیه کسورات قانونی و مالیات برعهده پزشکان و مشاوران بوده و دکتر ژینا هیچ مسئولیتی نسبت به این موضوع ندارد.

6- درخواست تسویه حساب تنها در روز یک مرتبه امکان پذیر است.

پشتیبانی آنلاین